Posledné tri zápasy

26.01.2013 11:03

Bohužiaľ na začiatok musím konštatovať, že sme ich odohrali s nepriaznivým skóre 1:2. Prvý zápas proti Tekutému zlu sme mali síce veľmi dobre rozohraný a vyhrávali sme už 3:0, ale súper využil naše záverečné "zatmenie" a otočil zápas na svoju stranu.

V druhom zápase proti Mohykánom, kde sme nemali žiadnu oporu v bráne, obrane to nefungovalo a v útoku sa chalani predbiehali v zahadzovaní šancí, vyvrcholením bola šanca Pietra! Naopak súper do čoho kopol to bol gól a zaslúžene viedol 5:0 po polčase!!! Treba chalanov pochváliť, že do druhého polčasu vybehli ako vymeneni a zatlačili súpera umnou hrou a 5 minút pred koncom skorigovali na 4:5 z nášho pohľadu. Na Mohykánov sa samozrejme prejavilo, že hrali druhý zapas za sebou. Bohuzial sa vyrovnávajúci gól nepodarilo streliť, aj ked šance boli.

Tretí zápas sme konečne dotiahli do víťazného konca a s mužstvom Mantáci sme vyhrali hladko 8:2.