Súboj o tretie miesto

04.03.2013 13:20

Zápas bol súbojom o aktuálne tretie miesto v tabuľke. nastúpili sme proti Mohykánom, ktorý na nás pred zápasom strácali 2 body. Mohli sme buď náskok upevniť alebo bohužiaľ, čo sa aj stalo, klesnúť na štvrtú priečku. Zápas sme začali veľmi zle, keď sme veľmi rýchlo inkasovali 2 góly. Bohužiaľ náš zlý výkon pokračoval aj naďalej a prvý polčas mali jednoznačne v rukách hráči Mohykánov, ktorý svoj náskok postupne navyšovali. V druhom polčase sme hru zlepšili a začali si vytvárať aj šance, ale individuálne chyby v našej obrane spôsobili, že súper zvýšil na 5:0. Jediný gól za nás strelil Krajčo, hoci zápas sme mohli oveľa viac zdramatizovať. Treba pochváliť súperovho brankára, ktorý podržal mužstvo a chytil minimálne 3 čisté gólové šance. Ak by sme ich premenili a znížili na 4:5, tak sme mohli pomýšlať na min. remízu. To sa však nestalo a súper nakoniec vyhral vysoko 7:1 a posunul sa na tretie miesto.