Tesná výhra nad Kladivármi

02.02.2013 18:15

Dnešný zápas mal scenár ako má byť. Na zápas nás prišlo pekne na dve päťky, takže striedanie bolo ako má byť. Žiadne dlhé čakanie na striedačke. Ale poďme k zápasu. Hneď na úvod sme vzali zápas do vlastných rúk a snažili sa súpera atakovať a donútiť ich k chybe. To nám nakoniec aj vyšlo a po chybe súpera a následne odrazenej lopte Krajčo pohotovo otvoril skóre. Súper však stihol ešte v prvom polčase zrovnať, keď nám po pravej strane utiekol hráč, prihral pred bránu a bolo vymaľované. V druhom polčase to bol zo začiatku vyrovnaný súboj. Šance boli na oboch stranách, ale prvý skóroval súper, keď po chybe Pietra súper zbehol za obranu a zvýšil na 1:2 z nášho pohľadu. To nás prinútilo sa vrátiť k taktike z prvého polčasu a aktívnou hrou v útoku sa Kubovi podarilo vyrovnať na 2:2. Už sa zdalo, že sa to skončí remízou, ale v nadstavenom čase po viacerých možnostiach sa presadil náš Paťko Hába a rozhodol zápas v náš prospech v pomere 3:2.